Тест-драйв Oggun від "А3tech-Україна"


Дата створення - 2018-10-24 12:29:21

Oggun став першим прототипом в Україні, що за концепцією Виробництва Відкритих Систем Компанії CleBer LLC буде продукуватися на теренах Хмельниччини. Компактість, мобільність та демократична вартість агрегату відкриває перед вітчизняними фермерами нові можливості та перспективи, розширяючи горизонти обробітку грунту.

Польові випробування трактора з використанням міжрядного пропасного культиватора повністю виправдали очікування виробника. Ширина захвата культиватора 1,8 метрів. Роботи провели у селі Корчик Шепетівського району на полях ТОВ «Цефей Груп», що спеціалізується на вирощуванні органічної продукції.

Учасники тест-драйву отримали можливість на власні очі оцінити ефективність трактора, перевірити його продуктивність в польових умовах, оцінити швидкісний та якосний коофіцієнти обробітку ґрунту. Було відзначено високу ефективність самохідного агрегату, а також комфортність управління.

Нагадаємо, що американська компанія CleBer LLC підписала контракт з українським виробником сільськогосподарської техніки ТОВ “А3tech-Україна” на виробництво міні тракторів Oggun.


Компанія A3Tech