Про нас


Про компанію А3Tech-Україна

ТОВ "А3Tech-Україна" – молода, інноваційна компанія, яка вже встигла зарекомендувати себе як відповідального, прогресивного виробника високоякісної сільськогосподарської техніки. Це – надійне, високотехнологічне і функціональне обладнання, яке відмінно адаптовано для використання в українських ґрунтово-кліматичних умовах. Висока продуктивність роботи сільгосптехніки в сукупності з її швидкою окупністю дозволяє оптимізувати роботу як великих сільгосппідприємств, так і невеликих господарств.

З 2017 року ТОВ "А3Tech-Україна" на базі Шепетівського заводу культиваторів розпочало виготовлення високоякісних  інноваційних агрегатів сільськогосподарського призначення та комплектуючих до них.

ТОВ "А3Tech-Україна" має завершений цикл виробництва, а наявна виробничо-технічна база і кваліфікований персонал дозволяють вирішити найскладніші завдання.

 


  • ТОВ "А3Tech-Україна" – одна із перших відгукнулася на запити аграріїв, відійшла від стандартного, конвеєрного виробництва сільськогосподарської техніки і почала конструювати її практично на замовлення. У компанії прислоховуються до побажань аграріїв та реагують на їх запити. Практичність, простота, багатофункціональність та інноваційність новостворених машин задовольнить вимоги як фермерів, так і агрохолдингів.
  • Так, було розроблено нову унікальну лінійку техніки для стрічкового посіву сої, кукурудзи, буряка, соняшника, догляду за рослинами та обробітку сходів.
  • До складу технічної лінії входять: борона шлейфова зубова БШЗ, глибокорозрихлювач Hercules, пружинна борона Comber, пневматична сівалка точного висіву Prime, просапний культиватор Fighter, стерньовий культиватор Zoro. Використання нових агрегатів не лише збільшить кількість та якість врожаю, а й дозволить уніфікувати парк техніки, зменшить перелік необхідних операцій, зекономить пальне та засоби захисту рослин.
  • Швидкі структурні зміни в сільському господарстві ставлять до сучасного сільськогосподарського обладнання абсолютно нові вимоги. Аграрне майбутнє – у конкурентній здатності і зниженні затрат. Лінійка техніки компанії A3Tech гарантує швидке повернення Ваших інвестицій.
  • Обираючи техніку компанії A3Tech, Ви обираєте індивідуальний підхід, професіоналізм, якість та інноваційність.

 

 

 

Компанія A3Tech