Інноваційний “вогняний” культиватор від ТОВ "А3tech-Україна"


Дата створення - 2018-05-14 13:02:22

Представлений на Агро-2018, 12-рядний агрегат пройшов останні тестування в польових умовах. Машина здатна економити до 80% витрат на ЗЗР і зорієнтована на виробників органічної продукції. "Вогнемет" розроблений для боротьби з патогенами та шкідниками, пошкоджує бур'яни шляхом термічного впливу на воду в рослині та призводить до її нагріву та "скипання", що унеможливлює фотосинтезу в рослині. Це в подальшому призводить до загибелі або пригнічення точок росту бур'яна та висихання верхньої частини стебла. Такий метод вогняної культивації не передбачає традиційного "спалювання" бур'янів, тобто процесу горіння не відбувається. До прикладу, під час суцільної вогневої обробки при передпосівній підготовці ґрунту температура нагріву поверхні не перевищує 45°-50°С.

В роботі агрегат використовує скраплений газ пропан-бутан, який в розробленому пальнику випаровується і під тиском виходить з форсунок. Така конструкція дозволяє отримати «жорсткий» за своїми властивостями факел з межами регулювання температури 1100°-1800°С.

 

Вогняний культиватор передбачає наступні три види обробки:

 • передпосівний

  (знешкодження різні види бур'янів, їх насіння на поверхні грунту, а також патогенів, що забезпечує рослинам безконкурентне середовище протягом 10 днів);

 • досходовий

  (обробка суцільним потоком з гарантією знищення бур'янів для комфортного зростання культур як мінімум протягом 10 днів);

 • фінальний

  (обробка в міжряддях, зокрема на кукурудзі, у якій точка росту розташована досить низько)

   

ТОВ "А3tech-Україна" доповнює технології як міжрядної так і вогняної культивації у рядку, зокрема на посівах цукрового буряка, кукурудзи, моркви, ромашки лікарської. Також є плани випробувань агрегату за напрямками “садівництво” та “ягідівництво”.

 •  


Компанія A3Tech