Безпка людей понад усе


Дата створення - 2020-05-18 09:11:49

Принцип роботи туманоутворюючої рамки - це розпилення сумішей у вигляді туману для дезінфекції одягу та відкритих частин тіла людини. Спочатку новий бізнес-проект планувався для допомоги лікарям, що працюють зі хворими на Сovid-19. Представник ТОВ "А3Tech-Україна" так описує актуальність розробленого обладнання: «Лікар, виходячи з палати хворого, може нести на своєму костюмі цей вірус. І навіть, дотримуючись усіх норм безпеки, лікар може «підчепити» вірус, знімаючи свій костюм, яким би непроникним для інфекції не було це вбрання. Тому корисним було б дезінфікувати костюм при виході із палати, ще до зняття його. В цьому випадку наша рамка знижує в рази вірогідність зараження». Хоча випуск обладнання налагодили 16 квітня, зараз 150 медичних об’єктів вже користуються цим обладнення: приваблива ціна, легка в користуванні рамка допомагає стримувати небезпечний вірус.
Чому КП «Володимирський ринок» зацікавився цією пропозицією? В період пандемії не тільки медики стикаються з хворобою Сovid-19. Кожна людина може переносити на собі та своєму одязі вірус. Крім того, ринок реалізовує товар, що пакується у різноманітну тару, на поверхі якого може потрапляти та знаходитися певний час вірус. Рамка РД-8 допоможе повністю обеззаразити тару, одяг чи взуття людей. Що до розчину, який використовується у рамці, то основними вимогами дезінфікуючої рідини э безпечність для людини. Дезінфікуючий засіб з рамки потрапляє на відкриті частини тіла людини, тому КП «Володимирський ринок» дуже ретельно відбирав її, звертаючи увагу на склад, документи якості. Дезінфікуюча рідина є біоорганічним антисептиком. Вона протиалергенна, має протизапальну та ранозагоювальну дію, виконує антимікробну, бактерицидну та фунгіцидну дію.
«Безпечність та здоров’я людей понад усе», - цей заклик, що підтримується багатьма українськими компаніями, став своєрідним девізом і КП «Володимирський ринок». Короновірус змінив світ, але створення інноваційних технологій та впровадження певних заходів, що є вкрай необхідними для відповіді виклику пандемії, впровадження соціальних ініціатив бізнесом, об'єднують всіх українців навколо цінності життя та ведуть до припинення хвороботворного вспалоху.

туманоутворююча рамка РД-8


Компанія A3Tech