Перша партiя рамок для дезінфекції вже виготовлена


Дата створення - 2020-04-16 16:02:42

Перша партiя рамок для дезінфекції вже виготовлена

Понад тридцять рамок для Тернополя, Київщини, Чернігова, Одещини, Закарпаття вже виготовлено Компанiєю. Є можливiсть вийти на обсяги випуску сто рамок на тиждень і більше. Проходячи через таку рамку, лікар дезінфікує одягу через розпилювання дезінфекційної суміші.

Перша партiя рамок для дезінфекції вже виготовлена

Сам принцип дії усім і давно відомий. Це ті самі форсунки (пристрої з одним або кількома отворами для розпилення рідини), які використовують у теплицях для підтримання клімату. Чому лікарі? А тому що як відомо із застережень фахівців, коронавірус, осідаючи на поверхнях,несе загрозу. Звичайно, лікар, вийшовши з палати, де перебувають хворі на Covid-19, може нести на своєму костюмі цей вірус. І навіть дотримуючись усіх норм безпеки, лікар може «підчепити» вірус, знімаючи свій костюм, яким би непроникним для інфекції не було це вбрання. Тому корисним було б дезінфікувати костюм при виході із палати, ще до зняття його. Для цього і знадобиться така рамка. Лікар проходить рамку i потрапляє в туман із дезінфекційної суміші. Неможливо дати стовідсоткову гарантію дезінфекції, але ризик для лікаря суттєво зменшується.